Til toppen

Panel FP85 PRO, SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Panel FP80 PRO med premonterte SC/APC fiberhaler.

Variant: Panel FP85 PRO, 48 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP85-48APC8 Antall fiber 48
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP85 PRO, 96 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP85-96APC8 Antall fiber 96
Lager:
Pris:
  • Høyde: 2U (88 mm)
  • Inntil 96 SC/APC kontakter
  • Adapterhull som ikke er benyttet har blindplugger
  • Bøybestandig singelmodus fiber iht ITU-T G.657A1
  • Kvalitet iht IEC 61755-1 klasse C1 (tap <0.5 dB, reflektert effekt <-60 dB)

Kabelrenne, 0.5U

Kabelrenne for føring av snorer til side av rack
FP70301