Til toppen

Panel FP75 PRO, LC/APC, fiberhaler, 9/OS2

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Panel FP75 PRO med premonterte LC/APC fiberhaler.

Variant: Panel FP75 PRO, 8 LC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP75-8SLCA Antall fiber 8
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 12 LC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP75-12SLCA Antall fiber 12
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 24 LC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP75-24SLCA Antall fiber 24
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 48 LC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP75-48SLCA Antall fiber 48
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 96 LC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP75-96SLCA Antall fiber 96
Lager:
Pris:

Panelet i lakkert aluminium leveres med adapter og fiberhale. Brukeren må selv skjøte fiberhalene til innkommende kabel.

  • Høyde: 1,5U
  • Adapterhull som ikke er benyttet har blindplugger
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.

Kabelrenne, 0.5U

Kabelrenne for føring av snorer til side av rack
FP70301