Til toppen

Panel FP65 PRO svart, SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Variant: Panel FP65 PRO svart, 8 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP65S-8SSC Antall fiber 8
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO svart, 12 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP65S-12SSC Antall fiber 12
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO svart, 24 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP65S-24SSC Antall fiber 24
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO svart, 48 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP65S-48SSC Antall fiber 48
Lager:
Pris:

Kabelrenne, 0.5U

Kabelrenne for føring av snorer til side av rack
FP70301