Til toppen

Panel FP65 PRO, SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Panel FP60 PRO med premonterte SC/APC fiberhaler.

Variant: Panel FP65 PRO, 8 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP65-8APC8 Antall fiber 8
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 12 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP65-12APC8 Antall fiber 12
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 24 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP65-24APC8 Antall fiber 24
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 48 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP65-48APC8 Antall fiber 48
Lager:
Pris:
  • Høyde: 1U (44 mm)
  • Inntil 48 SC/APC kontakter
  • Adapterhull som ikke er benyttet har blindplugger
  • Bøybestandig singelmodus fiber iht ITU-T G.657A1
  • Kvalitet iht IEC 61755-1 klasse C1 (tap <0.5 dB, reflektert effekt <-60 dB)

Kabelrenne, 0.5U

Kabelrenne for føring av snorer til side av rack
FP70301