Til toppen

Kontakt, ST/PC UniCam, 9/OS2

Produktnummer: 95-200-51
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

ST-kontakt i Cornings UniCam-serie. For rask og sikker montering i felt

UniCam SC-kontakt for montering i felt.

  • Kontakt: ST/PC
  • Fiber: Singelmodus 9/125 µm
  • Kategori: OS-2  
  • Bøyavlaster inkludert: 0.9 mm, 2.8 mm