Til toppen

Kontakt, SC/APC UniCam, 9/OS2

Varenummer: 95-200-44
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

SC-kontakt i Cornings UniCam-serie. For rask og sikker montering i felt.

UniCam SC-kontakt for montering i felt.

  • Kontakt: SC/APC
  • Fiber: Singelmodus 9/125 µm
  • Kategori: OS-2  
  • Bøyavlaster inkludert: 0.9 mm, 2.8 mm