Til toppen

Kabel, 12xOM4 I/P MPOF-MPOF, B

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Multimodus (OM4) kabel med MPO-hunnkontakter - polaritet B.

Variant: Kabel, 12xOM4 I/P MPOF-MPOF, 2 m, B Nummer: 8-EIRR-0020-B Lengde 2 m
Lager:
Pris:
Variant: Kabel, 12xOM4 I/P MPOF-MPOF, 5 m, B Nummer: 8-EIRR-0050-B Lengde 5 m
Lager:
Pris:
Variant: Kabel, 12xOM4 I/P MPOF-MPOF, 10 m, B Nummer: 8-EIRR-0100-B Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Kabel, 12xOM4 I/P MPOF-MPOF, 20 m, B Nummer: 8-EIRR-0200-B Lengde 20 m
Lager:
Pris:
  • MPO-hunnkontakter i samsvar med IEC 61 754-7
  • Multimodus fiber i henhold til EN 50173-1 OM4
  • Fiolett brannhemmende og halogenfri kabel
Fibertype Multimodus OM4
Polaritet Polaritet B