Til toppen
Sorter

4-fiber HAN Plugg Std - HAN Plugg Std, AXAI, 9/OS2, 10m

4-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPS4-692120-HPS4-010

8-fiber HAN Plugg Std - HAN Plugg Std, AXAI, 9/OS2, 10m

8-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPS8-692140-HPS8-010

12-fiber HAN Plugg Std - HAN Plugg Std, AXAI, 9/OS2, 10m

12-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPS12-692150-HPS12-010

4-fiber HAN Kontakt Std - SC/PC, AXAI, 9/OS2, 1m

4-fiber Harting HAN panelkontakt til SC/PC, terminert på AXAI-kabel
HKS4-4x60019448-7-001

8-fiber HAN Kontakt Std - SC/PC, AXAI, 9/OS2, 1m

8-fiber Harting HAN panelkontakt til SC/PC, terminert på AXAI-kabel
HKS8-8x60019448-7-001

12-fiber HAN Kontakt Std - SC/PC, AXAI, 9/OS2, 1m

12-fiber Harting HAN panelkontakt til SC/PC, terminert på AXAI-kabel
HKS12-12x60019448-7-001

4-fiber HAN Plugg HPR - HAN Plugg HPR, QFCI, 9/OS2, 10m

4-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPH4-694150-HPH4-010

8-fiber HAN Plugg HPR - HAN Plugg HPR, QFCI, 9/OS2, 10m

8-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPH8-694150-HPH8-010

12-fiber HAN Plugg HPR - HAN Plugg HPR, QFCI, 9/OS2, 10m

4-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPH12-694150-HPH12-010

4-fiber HAN Kontakt HPR - SC/PC, AXAI, 9/OS2, 1m

4-fiber Harting HAN til SC/PC, AXAI-kabel på 1 meter
HKH4-4x60019448-7-001

8-fiber HAN Kontakt HPR - SC/PC, AXAI, 9/OS2, 1m

8-fiber Harting HAN til SC/PC, AXAI-kabel på 1 meter
HKH8-8x60019448-7-001

12-fiber HAN Kontakt HPR - SC/PC, AXAI, 9/OS2, 1m

12-fiber Harting HAN til SC/PC, AXAI-kabel på 1 meter
HKH12-12x60019448-7-001