Til toppen

Fiberhale, ST, 50/OM2/900, 1.5 m, oransje

Produktnummer: 8-4810-015-E
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Pakkestørrelse: 12

Fiberhale for terminering av kabler ved sveiseskjøting.

  • Kontakt: ST/PC
  • Fiber: Multimodus 50/125 µm
  • Kategori: OM-2
  • Kabel: 0.9 mm, oransje
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 850/1300 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 1 ST
Kabeltype Multimode OM2
Atributt base for Foss produkter
EL Nummer 6937812