Til toppen

Fiberhale, LC/PC, 9/OS2/900, 1.5 m, gul

Produktnummer: 8-38L0-015-E
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Pakkestørrelse: 12

Fiberhale for terminering av kabler ved sveiseskjøting.

  • Kontakt: LC/PC
  • Fiber: Singelmodus
  • Kategori: OS-2
  • Kabel: 0.9 mm, gul
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effekt: <-60 dB ved 1310/1550 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 1 LC
Kabeltype Singlemode - yellow
Atributt base for Foss produkter
EL Nummer 6937601