Til toppen

Fiberhale, LC, 62.5/OM1/900, 1.5 m, grå

Produktnummer: 8-78L0-015-E
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Pris per stykk. Selges i pakker á 12.

Fiberhale for terminering av kabler ved sveiseskjøting.

  • Kontakttype: LC/PC
  • Fiber: Multimodus 62.5/125 µm
  • Kategori: OM-1
  • Kabel: 0.9 mm, grå
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 850/1300 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 1 LC
Kabeltype Multimode OM1
Atributt base for Foss produkter
EL Nummer 6937820