Effektmeter, PON, 1310/1490/1550, APC, OLP-87

Varenummer: 2305-36
Lagerbeholdning:

PON effektmeter i SmartClass-serien

  • Bølgelengdeselektivt effektmeter for PON
  • Tilgjengelig som 1310/1490 nm eller 1310/1490/1550 nm
  • Viser alle bølgelengdene samtidig (through mode)
  • Burst Mode funksjon for 1310 nm oppstrøms signaler
  • Enkel pass/fail-analyse
  • SC/APC tilkopling
  • Lagring av måledata
  • Også tilgjengelig med integrert snormikroskop (SMI)
  • USB-port for nedlasting av data til PC, lagring på minnebrikke eller tilkopling for digital probe P5000i

Datablad

DB-OLP87-1.pdf
DB-OLP87-1.pdf
Last ned