Til toppen

Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, rød

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Singelmodus dobbel snor med SC/PC-kontakter og rød kabel

Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 1 m, rød Nummer: 8-3H77-010 Lengde 1 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 2 m, rød Nummer: 8-3H77-020 Lengde 2 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 3 m, rød Nummer: 8-3H77-030 Lengde 3 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 5 m, rød Nummer: 8-3H77-050 Lengde 5 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 10 m, rød Nummer: 8-3H77-100 Lengde 10 m
Lager:
Pris:

Dobbel snor for oppkopling av elektronikk samt krysskopling i ODF.

  • Kontakt: SC/PC - SC/PC
  • Fiber: Singelmodus
  • Kategori: OS-2  
  • Kabel: 2.0 mm 2-fiber 8-talls kabel (zipcord), rød 
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effekt: <-45 dB ved 1310/1550 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kabeltype Singlemode - red
Kontakt 1 SC
Kontakt 2 SC
Kontakt 2 slett SC
Kontakt 1 slett SC
Kabeltype slett Singlemode - red