Til toppen

Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, gul

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Singelmodus dobbel snor med SC/PC-kontakter

Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 1 m, gul Nummer: 8-3B77-010-E Lengde 1 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 2 m, gul Nummer: 8-3B77-020-E Lengde 2 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 3 m, gul Nummer: 8-3B77-030-E Lengde 3 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 4 m, gul Nummer: 8-3B77-040-E Lengde 4 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 5 m, gul Nummer: 8-3B77-050-E Lengde 5 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 6 m, gul Nummer: 8-3B77-060-E Lengde 6 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 8 m, gul Nummer: 8-3B77-080-E Lengde 8 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 10 m, gul Nummer: 8-3B77-100-E Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, 15 m, gul Nummer: 8-3B77-150-E Lengde 15 m
Lager:
Pris:

Dobbel snor for oppkopling av elektronikk samt krysskopling i ODF.

  • Kontakt: SC/PC - SC/PC
  • Fiber: Singelmodus
  • Kategori: OS-2  
  • Kabel: 2.0 mm 2-fiber 8-talls kabel (zipcord), gul 
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effekt: <-45 dB ved 1310/1550 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 2 SC
Kontakt 1 SC
Kabeltype Singlemode - yellow