Til toppen

Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, gul

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Singelmodus dobbel snor med SC/PC-kontakter i den ene enden og SC/APC-kontakter i den andre.

Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, 1 m, gul Nummer: 8-3B7E-010-E Lengde 1 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, 2 m, gul Nummer: 8-3B7E-020-E Lengde 2 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, 3 m, gul Nummer: 8-3B7E-030-E Lengde 3 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, 5 m, gul Nummer: 8-3B7E-050-E Lengde 5 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, 10 m, gul Nummer: 8-3B7E-100-E Lengde 10 m
Lager:
Pris:

Dobbel snor for oppkopling av elektronikk samt krysskopling i ODF.

  • Kontakt: SC/PC - SC/APC
  • Fiber: Singelmodus
  • Kategori: OS-2  
  • Kabel: 2.0 mm 2-fiber 8-talls kabel (zipcord), gul 
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effekt: <-45 dB (PC), <-60 dB (APC) ved 1310/1550 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 2 SC
Kontakt 1 SC
Kabeltype Singlemode - yellow