Til toppen

Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, blå

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, 1 m, blå Nummer: 8-3F7E-010 Lengde 1 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, 2 m, blå Nummer: 8-3F7E-020 Lengde 2 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, 3 m, blå Nummer: 8-3F7E-030 Lengde 3 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, 5 m, blå Nummer: 8-3F7E-050 Lengde 5 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-SC/APC, 9/OS2/2000, 10 m, blå Nummer: 8-3F7E-100 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kabeltype Singelmodus - blå
Kontakt 1 SC
Kontakt 2 SC
Kontakt 2 slett SC
Kontakt 1 slett SC