Til toppen

Dobbel snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, blå

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Singelmodus dobbel snor med SC/PC-kontakter i den ene enden og LC/PC-kontakter i den andre, blå kabel

Variant: Dobbel snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 1 m, blå Nummer: 8-3F7L-010 Lengde 1 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 2 m, blå Nummer: 8-3F7L-020 Lengde 2 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 3 m, blå Nummer: 8-3F7L-030 Lengde 3 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 5 m, blå Nummer: 8-3F7L-050 Lengde 5 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 10 m, blå Nummer: 8-3F7L-100 Lengde 10 m
Lager:
Pris:

Dobbel snor for oppkopling av elektronikk samt krysskopling i ODF.

  • Kontakt: SC/PC - LC/PC
  • Fiber: Singelmodus
  • Kategori: OS-2  
  • Kabel: 2.0 mm 2-fiber 8-talls kabel (zipcord), blå 
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effekt: <-45 dB ved 1310/1550 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 2 LC
Kabeltype Singlemode - blue
Sliping, kontakt 1 SC