Til toppen

Dobbel snor, SC-LC, 62.5/OM1/2000, grå

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Multimodus dobbel snor med SC-kontakter i den ene enden og LC-kontakter i den andre, grå kabel, OM-1

Variant: Dobbel snor, SC-LC, 62.5/OM1/2000, 1 m, grå Nummer: 8-7B7L-010-E Lengde 1 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC-LC, 62.5/OM1/2000, 2 m, grå Nummer: 8-7B7L-020-E Lengde 2 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC-LC, 62.5/OM1/2000, 3 m, grå Nummer: 8-7B7L-030-E Lengde 3 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, SC-LC, 62.5/OM1/2000, 5 m, grå Nummer: 8-7B7L-050-E Lengde 5 m
Lager:
Pris:

Dobbel snor for oppkopling av elektronikk samt krysskopling i ODF.

  • Kontakt: SC/PC - LC/PC
  • Fiber: Multimodus 62.5/125 µm
  • Kategori: OM-1  
  • Kabel: 2.0 mm 2-fiber 8-talls kabel (zipcord), grå 
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 850/1300 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 2 LC
Kontakt 1 SC
Kabeltype Multimode OM1