Til toppen

Add / Drop node, 1260-1360 nm, SC/PC

Produktnummer: FP65-OADM-1310-WB-SC
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

1U panel med OADM - bredbåndet

OADM, 1310/1550 nm, bredbåndet

Panelet leveres med 2 stk. OADM for toveis kommunikasjon.

  • Legger til og trekker fra bredbåndet 1310 nm.
  • 1550 nm ekspress-kanalen kan romme opp til 8 CWDM kanaler
  • Uavhengig av protokoll og bithastighet
  • Innskuddstap (ekspress) < 1.0 dB
  • Innskuddstap (add/drop) < 1.2 dB
  • Kan monteres i 19" og ETSI skap/rack
  • Passiv, trenger ikke strømforsyning
Atributt base for Foss produkter
Produksjonvarer P