Til toppen

8-fiber AXXI, SM, LC/PC-LC/PC

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Fan-out for direkte sammenkopling av fiberoptiske enheter.

Variant: 8-fiber AXXI, SM, LC/PC-LC/PC, 10 m Nummer: L-B695740-L-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: 8-fiber AXXI, SM, LC/PC-LC/PC, 20 m Nummer: L-B695740-L-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: 8-fiber AXXI, SM, LC/PC-LC/PC, 30 m Nummer: L-B695740-L-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: 8-fiber AXXI, SM, LC/PC-LC/PC, 50 m Nummer: L-B695740-L-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:

Fan-out for direkte sammenkopling av fiberoptiske enheter.

  • Kontakt: LC/PC i begge ender
  • Fiber: Singelmodus 9/125 µm
  • Kategori: OS-2  
  • Kabel: Innendørs/utendørs AXXI, svart
  • Fan-out: 3 mm rør tres over hver fiber
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effekt: <-45 dB ved 1310/1550 nm
  • Kan leveres med beskyttelse av kabelender
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kabeltype Singlemode AXXI
Kontakt 1 LC
Kontakt 2 LC
Kontakt 2 slett LC
Kontakt 1 slett LC
Kabeltype slett Singlemode AXXI