Til toppen

4-fiber AXAI, 62.5/OM1, LC-LC, 10 m

Produktnummer: L-692124-L-010
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.

Preterminert kabel for montering i FOSS panel type FP70 og FP80. Kabelen leveres terminert i begge endene.  

  • Kontakt: LC/PC i begge ender
  • Fiber: Multimodus 62.5/125 µm
  • Kategori: OM-1  
  • Kabel: AXAI, grå ytterkappe 
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 850/1300 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Lengde 10
Kontakt 2 LC
Kontakt 1 LC
Kabeltype Multimode OM1 AXAI
Atributt base for Foss produkter
Produksjonvarer P