Til toppen

4-fiber AXAI, 50/OM3, LC-LC

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Fan-out for direkte sammenkopling av fiberoptiske enheter.

Variant: 4-fiber AXAI, 50/OM3, LC-LC, 10 m Nummer: L-B692123-L-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: 4-fiber AXAI, 50/OM3, LC-LC, 20 m Nummer: L-B692123-L-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: 4-fiber AXAI, 50/OM3, LC-LC, 30 m Nummer: L-B692123-L-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: 4-fiber AXAI, 50/OM3, LC-LC, 50 m Nummer: L-B692123-L-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:

Fan-out for direkte sammenkopling av fiberoptiske enheter.

  • Kontakt: LC/PC i begge ender
  • Fiber: Multimodus 50/125 µm
  • Kategori: OM-3  
  • Kabel: Innendørs AXAI, turkis
  • Fan-out: 3 mm rør tres over hver fiber
  • Innskuddstap: <0.3 dB ved 850/1300 nm
  • Kan leveres med beskyttelse av kabelender
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 2 LC
Kontakt 1 LC
Kabeltype Multimode OM3 AXAI