Til toppen

2-fiber IP-LC/PC m/støvhette, 9/OS2

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

2-fiber IP-LC/PC - IP-LC/PC, 9/OS2 SM fiber.

Variant: 2-fiber IP-LC/PC, 9/OS2, 25 m Nummer: LI-902MILOS2-LI-025 Lengde 25 m
Lager:
Pris:
Variant: 2-fiber IP-LC/PC, 9/OS2, 50 m Nummer: LI-902MILOS2-LI-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:
Variant: 2-fiber IP-LC/PC, 9/OS2, 100 m Nummer: LI-902MILOS2-LI-100 Lengde 100 m
Lager:
Pris:

Feltkabel (singelmodus 2-fiber) med LC-kontakter i IP68 kapsling.

  • For miljøer utsatt for vær og vind.
  • For miljøer hvor kjemikalier, korrosive gasser og væsker er tilstedeværende.
  • For faste og midlertidige samband.
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kabeltype Singlemode PUR
Kontakt 1 IP-LC
Kontakt 2 IP-LC
Kontakt 2 slett IP-LC
Kontakt 1 slett IP-LC
Kabeltype slett Singlemode PUR