Til toppen

12-fiber AXAI, 9/OS2, SC/PC-SC/PC

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.

Variant: 12-fiber AXAI, 9/OS2, SC/PC-SC/PC, 10 m Nummer: 7-692150-7-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: 12-fiber AXAI, 9/OS2, SC/PC-SC/PC, 20 m Nummer: 7-692150-7-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: 12-fiber AXAI, 9/OS2, SC/PC-SC/PC, 30 m Nummer: 7-692150-7-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: 12-fiber AXAI, 9/OS2, SC/PC-SC/PC, 50 m Nummer: 7-692150-7-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:

Preterminert kabel for montering i FOSS panel type FP70 og FP80. Kabelen leveres terminert i begge endene.  

  • Kontakt: SC/PC i begge ender
  • Fiber: Singelmodus 9/125 µm
  • Kategori: OS-2  
  • Kabel: AXAI, gul ytterkappe 
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effekt: <-45 dB ved 1310/1550 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 2 SC
Kontakt 1 SC
Kabeltype Singlemode AXAI