Til toppen

Veggboks midi PRO, 24 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

Produktnummer: 650-24APC8
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.

  • Innendørs bruk
  • For terminering av optiske kontakter
  • Inkludert fiberhaler for skjøting
  • Integrert montasjeplate
  • Installasjonssett for organisering av fiber er inkludert

Dimensjoner: 280x242x68 mm (BxHxD)

Atributter og spesifikasjoner for veggskap
Sliping, kontakt 1 APC
Konfigurasjon Pigtail
Attributtbase for Foss produkter
Produksjonvarer P
EL Nummer 6938433

Veggboks midi PRO

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
400650

Veggboks midi PRO, 12 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-12APC8

Veggboks midi PRO, 12 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-12SSC

Veggboks midi PRO, 24 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-24SSC

Veggboks midi PRO, 4 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-4APC8

Veggboks midi PRO, 4 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-4SSC

Veggboks midi PRO, 8 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-8APC8

Veggboks midi PRO, 8 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-8SSC