Til toppen

Veggboks FTH, 2 SC/PC, 9/OS2/4500, hvit

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert veggboks for bruk hos private abonnenter.

Variant: Veggboks FTH, 2 SC/PC, 9/OS2/4500, 5 m, hvit Nummer: CK7246-2SSC-050-E Lengde 5 m
Lager:
Pris:
Variant: Veggboks FTH, 2 SC/PC, 9/OS2/4500, 15 m, hvit Nummer: CK7246-2SSC-150-E Lengde 15 m
Lager:
Pris:
Variant: Veggboks FTH, 2 SC/PC, 9/OS2/4500, 30 m, hvit Nummer: CK7246-2SSC-300-E Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: Veggboks FTH, 2 SC/PC, 9/OS2/4500, 50 m, hvit Nummer: CK7246-2SSC-500-E Lengde 50 m
Lager:
Pris:
  • Bøyebestandig fiber i henhold til ITU-T G.657.A2
  • 4.5 mm hvit, umerket abonnentkabel
  • Standard leveringslengder: 5, 15, 30 og 50 m
  • Leveres på papptrommel
  • Brannklasse kabel: Dca-s2-d2-a1
  • 1 eller 2 stk SC/PC eller SC/APC kontakter