Til toppen

Veggboks DIN MINI, 4 LC, fiberhaler, OM3

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Kompakt modulær veggboks med premonterte multimodus LC adaptere og fiberhaler.

Variant: Veggboks DIN MINI, 4 LC, fiberhaler, OM3 Nummer: FPD66-4LCOM3 Antall fiber 4
Lager:
Pris:
Variant: Veggboks DIN MINI, 8 LC, fiberhaler, OM3 Nummer: FPD66-8LCOM3 Antall fiber 8
Lager:
Pris:
Variant: Veggboks DIN MINI, 12 LC fiberhaler, OM3 Nummer: FPD66-12LCOM3 Antall fiber 12
Lager:
Pris:

Meget kompakt veggboks for montering på DIN-skinne i skap eller andre steder hvor plass er en utfordring. Egner seg for skjøting av opp til 12 fiber, men med kapasitet for 24 fiber ved premonterte løsninger. Boksen er vendbar og har kabelinngang samt plass til to MPO kontakter i topp og bunn. Både lokket og frontplaten kan demonteres for enkel tilgang til å arbeide i boksen.

  • Kan monteres på DIN-skinne, rett på vegg eller over standard veggboks for skjult anlegg
  • Enkel tilgang til å arbeide i boksen
  • Vendbar høyre/venstre
  • Forberedt for skjøting av fiberhaler (skjøteholder inkludert)

Dimensjoner: 55 x 110 x 137 mm (B x H x D)