Til toppen

Veggboks, 2 SC/APC, 9/OS2/4500, 30 m, hvit

Produktnummer: CK7246-2SSCA-300-E
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Preterminert veggboks for bruk hos private abonnenter.

  • Bøyebestandig fiber i henhold til ITU-T G.657.A2
  • 4.5 mm hvit, umerket abonnentkabel
  • Standard leveringslengder: 5, 15, 30 og 50 m
  • Leveres på papptrommel
  • Brannklasse kabel: Dca-s2-d2-a1
  • 1 eller 2 stk SC/PC eller SC/APC kontakter 
Atributter og spesifikasjoner for veggskap
Kontakt1 SC
Kabeltype Singlemode
Konfigurasjon Cable