Til toppen

Panel FP65 PRO, 96 LC/PC, SM, QXXI, 20 m

Produktnummer: FPQ65-96SLC-020
Lagerbeholdning:
25% rabatt

inkl. mva.

Preterminert panel med kabel type QXXI og LC/PC kontakter.

  • Kabel: QXXI, løs kledning, brannhemmende og halogenfri, gul
  • Fibertype: Singelmodus i henhold til ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2
  • Kvalitet: IEC 61755-1 klasse C2
  • CWDM/DWDM-klar
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.

Atributter og spesifikasjoner for panelogstativ
Lengde 20
Attributtbase for Foss produkter
Produksjonvarer P