Til toppen

Panel FP65 PRO, 12 SC/PC, 9/OS2, QXXI, 50 m

Produktnummer: FPQ65-12SSC-050
Lagerbeholdning:
20% rabatt

inkl. mva.

Preterminert panel med kabel type QXXI slim og SC/PC kontakter.

  • Kabel: QXXI Slim, løs kledning med fettfylte rør og tørr kjerne, brannhemmende og halogenfri, gul, les mer
  • Fibertype: Singelmodus i henhold til ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2
  • Kvalitet: IEC 61755-1 klasse C2
  • CPR brannklasse: Dca -s2,d2,a1
  • Adapter: SC DPX
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

 

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.

Atributter og spesifikasjoner for panelogstativ
Lengde 50
Attributtbase for Foss produkter
Produksjonvarer P