Til toppen

OTDR, MTS-2000, 850/1300/1310/1550, 26/24/37/35 dB

Produktnummer: MTS2-DIS-QUAD-SCPC
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Kombinert multi- og singelmodus OTDR

MTS-2000 plattformen er her bestykket med en 850/1300/1310/1550 nm multimodus/singelmodus modul. OTDR-modulen har en dynamikk på 26/24/37/35 dB og dødsoner på 0.9/4.0 m (EDZ/ADZ). Se datablad i Dokumentarkiv over for detaljer.

Følgende er inkludert:

  • MTS-2000 Testplattform (EM2000HVT)
  • OTDR-modul (E4146QUAD)
  • To optiske porter, 850/1300nm og 1310/1550nm
  • SC/PC kontakter er standard (kan endres)
  • Lyskildefunksjon i OTDR-modul (E41OTDRLS)
  • WiFi (E20WiFi)
  • Blåtann (E60EBLUE)
  • Effektmeter (E20PMVFL)
  • Rødlys (E20PMVFL)
  • Bæreveske (E40ESCASE1)
  • Smart Link Mapper for Enterprise (ENTERPRISE-2K)

MTS-2000 plattformen leveres standard med:

  • 5" innen/utendørs LCD farge pekeskjerm
  • Ethernet-port (10/100/1000)
  • Kompatibel med Viavi inspeksjonsmikroskop
  • AC kraftforsyning
  • LiIon batteri
  • Klar for Stratasync, Smart Access Anywhere og CERTiFi

FiberTrace 2, kurveanalyse

Et enkelt program for analyse og dokumentasjon av OTDR-målinger.
EOFS100

Mikroskop, digitalt, P5000i

Digitalt mikroskop for inspeksjon av kontakter
FBP-SD101

Transportkoffert, MTS-2000/SmartOTDR

Transportkoffert til SmartOTDR og MTS-2000
E20HCASE1