Til toppen

 

ODF-systemer

Den eksplosive økningen i utbyggingen av private og offentlige nettverk fører til økende krav til å administrere et stort antall fiber på et lite areal uten forringelse av trafikkvalitet.

Økte krav til pakketetthet og rask og sikker montering, krever gode ODF-løsninger. Vi utfører preterminering og montering i våre fabrikker. Alle fiberpaneler testes i henhold til gjeldende standarder før de sendes ut. Vi garanterer kvaliteten.

Foss har siden 1984 utviklet og levert attraktive ODF-systemer. I den senere tiden har vi blant annet utviklet MPO-produkter for LAN basert på singelmodus, OM3 og OM4 multimodus kvalitet.

Vi leverer komplette systemer for terminering av fiber samt beskyttelse og administrasjon av kabel og optiske snorer.

 

Med Foss ODF-systemer får du:

 

ODF produkter:

  • Kvalitetsløsninger for innfesting, fremføring og lagring av overlengde av innkommende kabel.
  • Effektivt system for terminering, beskyttelse og administrasjon av fiber og optiske kontakter.

Eksempel på ODF:  1,5U panel0,5U lagringsenhet,og 2U deksel

 

Eksempel på ODF:  1,5U panel2U lagringsenhet0,5U kabelrenne og 4U deksel

 

Eksempel på ODF:  2U panel2U lagringsenhet1U kabelrenne og 5U deksel

Panel FP65 PRO, 12 LC OM1/2, adapter, MM

Panel FP60 PRO med premonterte LC-adaptre. NB! Illustrasjonsbilde
FP65-12LC-A