Til toppen

Fiberhale, MU/PC, 9/OS2/900, 1.5 m, gul

Produktnummer: 8-38M0-015-E
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Pakkestørrelse: 12

Fiberhale for terminering av kabler ved sveiseskjøting.

  • Kontakt: MU/PC
  • Fiber: Singelmodus
  • Kabel: 0.9 mm, gul
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effekt: <-60 dB ved 1310/1550 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 1 MU
Kabeltype Singlemode - yellow