Til toppen

Modul m/kabel, 24 LC/PC, 9/OS2, QXXI

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Modul m/kabel, QXXI, 9/125, LC.

Variant: Modul, 24 LC/PC, 9/OS2, QXXI, 10 m Nummer: FPMQ76-24SLC-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Modul, 24 LC/PC, 9/OS2, QXXI, 20 m Nummer: FPMQ76-24SLC-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: Modul, 24 LC/PC, 9/OS2, QXXI, 30 m Nummer: FPMQ76-24SLC-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: Modul, 24 LC/PC, 9/OS2, QXXI, 50 m Nummer: FPMQ76-24SLC-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:

Modul med fabrikkmontert preterminert kabel type QXXI. Kan også leveres med mikrokabel.

Modulen må monteres i et 1U eller 3U panel. Det er plass til opp til 12 moduler i 3U panelet og 3 moduler i 1U panelet. Forskjellige moduler kan plasseres i vilkårlig rekkefølge i panelene. Dette gir en fleksibel og modulær oppbygging med enkel mulighet for utbygging med flere moduler.

  • Kontakttype: LC/PC
  • Kabeltype: QXXI, løs kledning, brannhemmende og halogenfri
  • Fibertype: Singelmodus i henhold til ITU-T G657.A1
  • Høykvalitets fabrikkmonterte kontakter
  • Innstikksmodul for 1U eller 3U panel
  • Panelet kan monteres i 19" skap/rack

Se også under "panel FP70 PRO" for informasjon om alternativt panel.