Til toppen

Panel FP75 PRO, 96 LC/PC, 9/OS2, QXXI, 30 m

Varenummer: FPQ75-96SLC-030-SG
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Preterminert panel med kabel type QXXI og LC/PC kontakter.

  • Kabel: QXXI, løs kledning, brannhemmende og halogenfri, gul
  • Fibertype: Singelmodus i henhold til ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2
  • Kvalitet: IEC 61755-1 klasse C2
  • CWDM/DWDM-klar
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.