Til toppen

 

MTS-6000

Sorter etter:

OTDR, RDZ High Resolution Multimode

Ny OTDR med høy romlig oppløsning ned til 20 cm.
MTS6000AV2-RDZMM

Testplattform, MTS-6000AV2

Ny testplattform med 8" pekeskjerm
EM6000AV2S

Modul, 8126B, 1310/1550, 41/40 dB

Dual-Lambda 1310/1550 nm singelmodusmodul med medium rekkevidde.
E8126B

Modul, E8126C, 1310/1550, 45/45 dB

Dual-Lambda 1310/1550 nm singelmodusmodul med  lang rekkevidde.
E8126C

Modul, E8126D, 1310/1550, 50/50 dB

Dual-Lambda 1310/1550 nm singelmodusmodul med veldig lang rekkevidde.
E8126D

Modul, RDZ High Resolution Multimode

Ny modul til MTS-6000AV2 med høy romlig oppløsning ned til 20 cm.
E8123AV

Modulkasse, fibermoduler

Modulkasse for fibermoduler til MTS-6000V2
E6100

Modulkasse, fiber- og protokollmoduler

Modulkasse for alle moduler til MTS-6000V2
E6200

Testplattform, MTS-6000AV2, lyssterk

Ny testplattform med 8" ekstra lyssterk pekeskjerm.
EM6000AV2M